Montovateľnosť
01

Montovateľnosť

Naše lešenia sú rýchlo a jednoducho montovateľné a prispievajú k efektívnemu priebehu práce na každom stavebnom projekte.

Certifikované
02

Certifikované

Ponúkame len certifikované fasádne rámové lešenia, ktoré spĺňajú najvyššie bezpečnostné normy a kvalitné štandardy.

Doplnky
03

Doplnky

Ponúkame množstvo doplnkov pre vaše stavebné projekt. Medzi naše doplnky patria nohy, vylezy, rebríky, okopy a kotvy

Predaj lešenia Košice

Ponúkame na predaj kvalitné lešenia, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou mnohých stavebných projektov v Košiciach. Naše lešenia zabezpečujú bezpečnú pracovnú plochu pre pracovníkov vykonávajúcich úlohy vo výškach a umožňujú efektívny prístup k rôznym častiam stavby, či už ide o renovácie, údržbu alebo novú výstavbu.

V našej ponuke nájdete rôzne typy lešení, ako sú trubkové, rámové a visiacie systémy, navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym stavebným situáciám a požiadavkám na nosnosť. Bezpečnosť je našou prioritou, preto sú všetky naše produkty v súlade s prísnymi európskymi normami a pravidlami, čím znižujeme riziko úrazov a zabezpečujeme pokoj pri práci vo výškach.

Hoci naša hlavná pobočka je v Michalovciach, poskytujeme kompletné služby distribúcie lešení aj v Košiciach. Ponúkame rýchlu a efektívnu doručovaciu službu priamo na váš staveniskový projekt v Košiciach, čím zvyšujeme efektivitu práce na staveniskách a pomáhame transformovať architektonické plány do reality. Kontaktujte nás pre viac informácií o dostupnosti a možnostiach doručenia v Košickom kraji.

Fasádne rámové lešenia Lešenie je stabilne, rýchlo sa skladá, certifikované.

We have a long and proud history givin emphasis to environment social and economic outcomes to deliver places that respond too the complex global forces shaping our future

Šírka 1m
Dĺžka podlahy 1,8m
Podlahy sú ľahké pozinkovane.

Mám záujem

Ak potrebujete cenovú kalkuláciu neváhajte nás kontaktovať.