Kontaktné informácie

Adresa

Petrovce nad Laborcom 98
071 01 Michalovce

0918540350
info@zateplovaniedomov.eu

Interiér

Úpravy interiéru vykonávame už niekoľko rokov v celom Košickom kraji, ale najmä v Michalovskom okrese.

Pri upravách interiéru existuje mnoho možností, ako zlepšiť vzhľad a funkčnosť vášho domova. Sadrokartonové alebo kazetové stropy sú rýchlym a ľahkým riešením pre úpravu priestoru v miestnosti. Pokiaľ sú steny nerovné, môžete použiť armovacie sieťky na zabránenie opätovnému vzniku trhlín. Presadenie sadrokartonových stien môže zakryť drobné nedostatky výstavby a zlepšiť tepelné vlastnosti. Úprava omietky môže výrazne zlepšiť celkový vzhľad vášho domova a prispôsobiť ho vášmu štýlu. Dlažby a obklady sa používajú na krytie podlahy, stien a dokonca aj stropov v interiéri. Výmena starých okien za nové môže viesť k významnej energetickej úspore a zlepšeniu tepelnej a zvukovej izolácie domu, čo prispieva k lepšiemu komfortu bývania a zníženiu nákladov na kúrenie a chladenie. A konečne, komplexná rekonštrukcia bytu zahŕňa modernizáciu interiéru a aktualizáciu inštalácií, ako sú elektrické, vodoinštalačné a kúrenie, čo zabezpečí bezpečnosť pre vašu rodinu a zlepší energetickú účinnosť vášho domu.

Naše služby

Sadrokartonové alebo kazetové stropy

Sadrokartón je rýchlym a ľahkým riešením delenia a úprav akéhokoľvek priestoru v miestnosti.

Armovanie stien sieťkou

Ak je stena mimoriadne nerovná, môžeme armovacie sieťky použiť na väčšine jej plochy, čím zabránime opätovnému vzniku trhlín.

Pokládka laminatových-plávajucich podláh

Plávajúce podlahy, pokládka plávajúcej podlahy (položenie fólie, montáž podlahy, olištovanie), demontáž starej podlahy, vyrovnanie povrchu niveláciou.

výmena okien

Výmena starých okien za nové môže viesť k významnej energetickej úspore a zlepšeniu tepelnej a zvukovej izolácie domu, čo prispieva k lepšiemu komfortu bývania a zníženiu nákladov na kúrenie a chladenie.

Presadene sadrokartonové steny alebo priečky

Sadrokartónové predsteny zakryjú drobné nedostatky výstavby a zlepšia tepelné vlasnosti.

omietky

Uprava omietky môže výrazne zlepšiť celkový vzhľad vášho domova. Existuje mnoho možností omietok, ktoré vám umožnia prispôsobiť si vzhľad a štýl vášho interiéru.

dlažby obklady

V interiéri sa dlažby a obklady používajú na krytie podlahy, stien a dokonca aj stropov.

komplexná rekonštrukcia bytu vrátane inštalácii

Komplexná rekonštrukcia bytu zahŕňa nielen modernizáciu interiéru a zlepšenie jeho vzhľadu, ale aj aktualizáciu inštalácií, ako sú elektrické, vodoinštalačné a kúrenie